2015.07.05. 18:25:48 12083 217

Ezt most miért kellett? – Rémes lemezborítók
A hír elolvasásával 500 Ft-tal növelheted a nyereményedet. Ha tag vagy, jelentkezz be, ha új vagy, regisztrálj itt (ingyenes)!

A bolhapiacon sétálva nem egy helyen látok eladó bakelit lemezeket. A borítók érdekesek, és itt-ott ugyan „kozmetikázva” vannak a rajta szereplő zenészek, azért a photoshopot még hírből sem ismerték akkortájt. Ám lehet találkozni érdekes elgondolásokkal. Sőt, némelyik bizarr, de nagyon.

Lemez - PROAKTIVdirekt Életmód magazin és hírek - proaktivdirekt.com Lemez

A most következő alkotások finom fogalmazva is érdekesen sikerültek…:-) Nehéz eldönteni, hogy nevetnénk, vagy inkább sírjunk rajtuk.

Nagy haj…

… nagy gubanc?

Séróbáró | Forrás: sobadsogood.comSéróbáró | Forrás: sobadsogood.com

Van élet a beszélő autó előtt

Piros fürdőnaci helyett egy kis limbó tánc?

Hasselhoff | Forrás: sobadsogood.comHasselhoff | Forrás: sobadsogood.com

A lemezkészítés „nagy dolog”

De ennyire?

A toalett | Forrás: sobadsogood.comA toalett | Forrás: sobadsogood.com

Erre a bulira mi is befizetnénk!

Micsoda party lehet!

Party | Forrás: sobadsogood.comParty | Forrás: sobadsogood.com

Izmos fiúk

Érdekes…

Fiúk | Forrás: sobadsogood.comFiúk | Forrás: sobadsogood.com

Nagy haj után…

… óriás bajusz!:-)

„Kicsit szomorkás…” | Forrás: sobadsogood.com„Kicsit szomorkás…” | Forrás: sobadsogood.com

Kedves tanárnő

Mik lehetnek a lemezen? Dalok az évnyitóra?:-)

Friss dauer? | Forrás: sobadsogood.comFriss dauer? | Forrás: sobadsogood.com

Ez vagyok én!

Anya biztosan nagyon örült, de eléggé csodálkozhatott is.:-)

Helló! | Forrás: sobadsogood.comHelló! | Forrás: sobadsogood.com

„Egy kicsi mozgás mindenkinek kell!”

Sőt, nem is kicsi! Egy kis motiváció!

Testmozgás | Forrás: sobadsogood.comTestmozgás | Forrás: sobadsogood.com

Forrás: sobadsogood.com

Ha tetszett, kedveld:  |  Ha nem tetszett, írd meg miért nem!

Oszd meg a cikket és nyerj...

További cikkek a témában

Vége a fájdalomnak – így szabadulhatsz meg a benőtt körömtől

Kevés kellemetlenebb apróság van annál, mint amikor a lábujj körme – legtöbbször a nagylábujjé – benő a bőrbe. Az egyszerű mozgást, cipőviselést, sőt néha még az alvást is megkeserítheti. Sokan hajlamosak halogatni a megoldást, pedig a benőtt köröm kezelhető, és néhány jó szokással akár megelőzhető is.

Mosás tippek kezdőknek és haladóknak(X)

A mosás a háztartásban alapvető rutin. Sokan mégsem gondolnak bele, hogy mennyire sok tényező befolyásolja a végeredményt. A rosszul megválasztott program, a túl sok mosószer vagy a helytelen szárítás nemcsak a ruháinkat teheti tönkre, de feleslegesen terheli a pénztárcánkat és a környezetet is. Cikkünk kezdőknek és haladóknak egyaránt hasznos mosási tippeket kínál, hogy a ruhák tovább maradjanak újszerűek, és a folyamat is hatékonyabbá váljon.

A sportteljesítményre is hatással van a nagy meleg és a magas páratartalom

A magas hőmérséklet és páratartalom hatással van a szervezet hőháztartására, ami különböző mechanizmusokon keresztül befolyásolja az erőkifejtést, az állóképességet és a koncentrációt is. Nagy melegben a szervezet saját védelmét helyezi az első helyre, így óhatatlanul csökken a fizikai teljesítmény. Ezért, bár a nyár kiváló időszak a szabadtéri sportolásra, kulcsfontosságú a test hőháztartásának védelme, a megfelelő hidratálás, a túlterhelés elkerülése, valamint a napvédelem – mondja dr. Torzsa Péter, a Semmelweis Egyetem Családorvosi Tanszékének tanszékvezetője.